MENU

» HOME
» BOOKS
» ESHOP
» ABOUT CTM

NEWS


3.11.2016 NEW ESHOP LAUNCHED

...
About Czech Truck Model

ADDRESS:

CTM – Czech Truck Model
Karla Michala 53
156 00 Praha 5
IČ: 87777550
czechtruckmodel(a)gmail.com::ČESKY:: CTM je spíše projektem než firmou a vzniknul jako spolupráce mezi několika modeláři, kteří na počátku pro vlastní potřeby společným úsilím připravili několik leptaných sad pro modely kamionů. S postupem času se počet leptaných dílů rozšiřoval a protože o ně byl zájem z řad dalších modelářů, je nyní možné si je prostřednictvím zaslání níže uvedeného objednávkového formuláře objednat na adrese czechtruckmodel(zavináč)gmail.com. Za tímto účelem jsou zde k dispozici katlogy tří hlavních sortimentů, do kterých jsou lepty rozděleny: US trucky, evropské trucky a doplňky. Výše uvedený e-mail slouží i pro jakékoli dotazy a připomínky.

Mimo základního přehledu leptů zde budou postupně uveřejňovány další užitečné informace související s lepty CTM, zejména fotografie a návody na jejich použití, na které není na přebalech dostatek prostoru.

Od přelomu února a března 2012 můžete doplňky CTM zakoupit také prostřednictvím internetového obchodu CAR MODEL KIT.

::ENGLISH:: CTM is rather a project than a company which was started by a group of truck modelers creating a few sets for their own purpose. As there has been an interest from other fellow modellers some of the sets became available for anyone.

OUR DEALERS:

MODEL MAKER SHOP
MODELLERS RESOURCE
Schaper Model Bouw
Virago Hobby
CAR MODEL KIT
SpotModel

There is an e-mail czechtruckmodel(at)gmail.com which is available for any questions or comments on CTM stuff.